YAŞAM USTALIĞI

Evrendeki her şey sürekli değişiyor. Biz de değişiyoruz. Ne mutlu ki insanın değişimi genellikle olumlu yönde oluyor. Doğuyoruz, büyüyoruz, büyürken olgunlaşıyoruz. Bundan on yıl önceki siz ve şimdiki siz arasında dağlar kadar fark var değil mi? On yıl sonraki siz de yine çok farklı olacak. Tecrübe kazandıkça olayları ve fikirleri değerlendirişimiz de güçleniyor. Tecrübe çok değerlidir ama maliyeti çok yüksektir. O tecrübeyi edinene kadar bir çok badire atlatırız. Daha değerli olansa başkalarının tecrübelerinden yararlanmaktır. Başkaları zaten daha önce o yoldan geçmiştir ve onların tecrübelerini dinleyerek ve ders alarak sıfır maliyetle yolumuza devam edebiliriz. Eğitimimiz yolculuğunuzu hızlandıracak ve olgunlaşma yolunda çok daha erken mesafe kat etmenizi sağlayacaktır.

Bazı insanlar, bazı kitaplar, bazı eğitimler GÜÇLÜ bir dokunuşla insanların hayatını değiştirir. Yaşam ustası eğitiminin ana hedefi de budur. Bu eğitimde hayatlarınızı hem maddi hem de manevi yönde çok daha GÜÇLÜ ve ETKİLİ bir şekilde değiştirmenizi sağlayacak yaşama sanatı enstrümanlarını nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz. Katılımcılar eğitimin sonunda birer YAŞAM USTASI olacaklardır.

Eğitimimizde üç tane aşama bulunmaktadır:

  • Touch,
  • Güç ve
  • Öz

Touch‘da hem kendinize hem de karşınızdakine dokunmayı öğreneceksiniz.

GÜÇ’de içinizdeki gerçek gücü keşfedecek açığa çıkarabileceksiniz. Etki alanınız ummadığınız kadar genişleyecek.

Öz ise bilgelik yolunda sizi çok daha derinlere götürecek ve sizi tam bir yaşam ustası yapacaktır.

Bu üç aşamayı da tamamlayanlar kurumumuzdan “YAŞAM USTASI” sertifikası alacaklar. Biliyoruz ki hiçbir sertifika ve diploma hakikatin yerini tutamaz. Bu sertifikaları size tatlı bir hatıra olması mahiyetinde veriyor olacağız. Çünkü asıl güç elinizde tuttuğunuz kağıt parçasında değil içinizde olacak!

Not: Öğrenmek acı verici bir süreçtir çünkü kişinin eski bakış açısını ve alışkanlıklarını değiştirmesi çok zordur. O yüzden keyifli zaman geçirmek isteyenler değil gerçekten öğrenmeye ve aydınlanmaya kendilerini adayan kişilerin eğitime gelmelerini rica ediyoruz.